Základní informace

Jmenuji se Marek Vitásek/Witassek a rád se stanu Vašim průvodcem a koučem při studiu německého jazyka a pomohu Vám ve Vašem úsilí zvládnout úspěšně česko-německou komunikaci.

Mám mnohaletou pedagogickou praxi a zkušenosti s výukou němčiny v soukromých i firemních kurzech i v kurzech pro veřejnost. Připravuji studenty na maturitní a státní zkoušky na jazykovou i vysokou školu a vedu kurzy k přípravám na mezinárodní jazykové certifikáty.

Vyrůstal jsem v německo-české rodině a německy hovořím odmalička. Udržuji intenzivní kontakt s německy hovořícím prostředím, jsem absolventem mnoha odborných stáží a pravidelně se účastním různých metodických a vzdělávacích seminářů a školení. Vedle všeobecného jazyka se specializuji také na odborný jazyk, zejména na obchodní němčinu.

Díky mému dlouholetému působení v zahraničním obchodu s německy mluvícími zeměmi a díky mým silným vazbám k Německu a k Rakousku Vám mohu přiblížit interkulturní rozdíly v komunikaci s těmito národy, což zahrnuje také reálie těchto zemí včetně jejich kultury, historie, geografie a aktuální politicko-společenské a ekonomické situace.

Chci umět německy
Kontaktní formulář